Telefon: +48 786 810 800

Email: biuro@jeradesign.pl


Adres:

ul. J. Kraszewskiego 21

81-815 Sopot

Kontakt

Portfolio

Bardzo polecam Jeradesign, zrobili przepięknie remont naszego apartamentu, i zmieścili się w ustalonym terminie i budżecie.

Janka z Gdańska

Zleciłem firmie JeraDesign zaprojektowanie i wykonanie mojego biura wraz z poczekalnią i przestrzenią sanitarną i przyznam, że całość nie tylko wygląda rewelacyjnie ale jest bardzo funkcjonalna. 

Radosław z Sopotu

Moja córcia określiła swój nowy pokój, że jest magiczny :) a ja uważam, że magiczne jest teraz całe nasze mieszkanie. Dziękujemy Pani Asiu i całej firmie. POLECAMY!!! 

Justyna z Gdyni

Opinie

O nas

 

Jesteśmy kreatywnym zespołem architektów i projektantów wnętrz, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim ogromne serce do wykonywanej pracy! Jera Design to także kompetentni handlowcy oraz logiści, którzy pomogą skompletować wybrany asortyment.

 

Każde zlecenie możemy zrealizować kompleksowo „POD KLUCZ” – począwszy od projektu, a skończywszy na jego realizacji.

 

Na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej oraz kosztorysu jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić czas realizacji i podjąć się nadzoru nad prowadzoną inwestycją.

Architekt wnętrz kończy swoją pracę wtedy, gdy zaaranżowane pomieszczenie będzie gotowe do użytku, a Klient będzie usatysfakcjonowany.

 

Projektowanie wnętrz i wszelkie prace dążące do wprowadzenia w życie danej koncepcji prowadzone są pod naszą pełną kontrolą i nadzorem, dzięki czemu mamy wpływ na ich przebieg oraz możemy zadbać o to, by przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Koordynujemy podwykonawców, zamawiamy materiały i pilnujemy jakości wykonania.

 

Doświadczenie pozwala nam stworzyć wnętrze, które będzie zrealizowane przez profesjonalne ekipy z którymi współpracujemy od lat i do których mamy pełne zaufanie.

Liczba M2
Liczba pokoi
Liczba łazienek
Liczba WC
Dodatkowe informacje
Imię
Telefon
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Prześlij nam dane lokalu, który chcesz urządzić / wyremontować a my przygotujemy szacunkową wycenę prac.

Formularz wyceny

PROJEKTY / ARANŻACJE / REALIZACJE POD KLUCZ

zobacz więcej

Idealny wybór dla osób chcących stworzyć funkcjonalne i interesujące wnętrze pod wynajem.

STANDARD

zobacz więcej

Najodpowiedniejszy wybór dla ceniących optymalne rozwiązania wspólnej przestrzeni mieszkania.

KOMFORT

zobacz więcej

TY WYMYŚLASZ - MY REALIZUJEMY!

 

 

NA MIARĘ

Pakiety

Zachęcamy do skorzystania z gotowych pakietów wykończenia wnętrza. Proponujemy kompleksowe rozwiązania oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Zobacz ofertę